جایگاه نگهداری و تیمار پرندگان آسیب دیده

جایگاه نگهداری و تیمار پرندگان آسیب دیده

تور این پرشیا در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به حمایت از پروژه «کمک به جایگاه نگهداری و تیمار پرندگان آسیب دیده» توسط انجمن نذرطبیعت کرده است.

کمک به جایگاه نگهداری و تیمار پرندگان آسیب دیده
کمک به جایگاه نگهداری و تیمار پرندگان آسیب دیده

انجمن آوای بوم از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را با محوریت حفاظت از پرندگان آغاز نمود. این انجمن در طول سال‌های فعالیت خود میزبان پرندگان آسیب دیده بسیاری از سراسر کشور بوده است که تعداد بسیاری از این پرندگان را تحت نظارت دامپزشک، تیمار و در زیستگاه‌های مناسب رهاسازی نموده است.

انجمن آوای بوم در دوران فعالیت خود با ادارات محیط زیست همکاری نزدیکی داشته و با توجه به اینکه این ادارات مرکز رجوع مردم برای تحویل پرندگان آسیب دیده هستند اما خود امکان نگهداری و تیمار پرندگان را ندارند، این انجمن در همکاری مستمر با آنها، تعداد زیادی از پرندگان را تحویل گرفته و با امکانات شخصی اعضا اقدام به تیمار و نگهداری آنان می‌نموده است.

انجمن آوای بوم
انجمن آوای بوم

آوای بوم اینک با همکاری اعضا خود اقدام به تهیه فضای مناسب برای نگهداری موقت از پرندگان در اصفهان تا زمان رهاسازی نموده و برای تجهیز آن نیازمند مشارکت و همیاری دلسوزان طبیعت است.

مبلغی که در این کمپین جمع‌آوری می‌شود صرف ساخت ۲ جایگاه قرنطینه سیار پرندگان با ظرفیت هر جایگاه، ۳ پرنده درشت جثه خواهد شد. وجود این ۲ جایگاه به ما امکان نگهداری ویژه از پرندگان شکاری را می‌دهد که تا پایان مراحل درمان خود نیاز به دریافت داروی روزانه یا نگهداری ویژه دارند و همچنین از این طریق می‌توانیم با نگهداری ایمن پرندگان آسیب دیده‌ای که به تازگی به ما می‌رسد، از بیمار شدن دیگر پرندگان جایگاه جلوگیری کنیم.

همچنین این مبلغ صرف خرید ۲ عدد جعبه ویژه حمل‌و‌نقل پرندگان خواهد شد که به ما امکان آن را می‌دهد که پرندگان آسیب دیده را با کمترین خطر به جایگاه آورده و پرندگان بهبود یافته را با رعایت تمامی استانداردها به محل رهاسازی حمل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *