منوی دسته بندی
رزرو هتل

رزرو هتل

مسافرانی که قصد سفر به شهرهای مختلف ایران را دارند، می‌توانند پیش از آغاز سفر خود اقدام به رزرو هتل مورد نظر خود کنند. رزرو هتل می‌تواند از راه‌های مختلفی انجام شود. به عنوان مثال شما می‌توانید از طریق برقراری تماس با هتل‌های شهری که قرار است در آنجا سکونت داشته باشید، اقدام به رزرو هتل کنید. یا اینکه می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب سایت هتل و یا وب سایت‌های مرتبط با گردگشگری، درخواست رزرو را ارسال کنید.

شهرهای بزرگ مانند، تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و تبریز با توجه به اینکه دارای اقامتگاه‌های بسیار زیادی هستند، برای مسافران این امکان فراهم شده است تا بتوانند هتلی متناسب با شرایط و بودجه خود را رزرو کنند.

هتل‌های زیر از جمله هتل‌های مجلل در ایران هستند:

  • هتل بزرگ شیراز
  • هتل چمران شیراز
  • هتل اسپیناس پالاس تهران
  • هتل مجلل درویشی مشهد
  • هتل استقلال تهران
  • هتل داریوش کیش
  • هتل عباسی اصفهان
  • هتل ملک التجار یزد

هتل‌های مجلل

به طور کلی هتل‌های مجلل و 5 ستاره در ایران دارای ویژگی‌ها و امکانات منحصر به فردی هستند که باعث می‌شود، مسافران علاقه‌مند به اقامت در آنجا باشند. برخی از این امکانات شامل، سالن ورزشی، سوئیت‌های مجهز، رستوران‌های لوکس و… است. همچنین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک هتل مجلل دارد، این است که به لحاظ موقعیت جغرافیایی، دارای چشم‌انداز خاص و ویژه‌ای باشد.

مسافران زمانی که قصد سفر دارند به دنبال هتلی هستند که با شرایط و سلیقه آنها سازگار باشد. خوشبختانه در ایران هتل‌های بسیار زیادی وجود دارند که به مسافران این امکان را می‌دهند تا پیش از رزرو هتل، بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنند.

آمارها نشان می‌دهند که نوع سفر (کاری و تفریحی) تاثیر بسیار بالایی بر انتخاب نوع هتل دارد. به عنوان مثال افرادی که با هدف تفریح به دنبال هتل و اقامتگاه هستند، رزرو هتل‌های مجلل و 5 ستاره را در اولویت قرار می‌دهند. همچنین در زمانی که افراد به دنبال اقامتگاه، برای سفرهای کاری خود هستند، گزینه‌های متنوعی برای رزرو هتل وجود دارد که می‌توانند یکی از اقامتگاه‌هایی را که با شرایط آنها سازگار است را انتخاب کنند.

هتل‌های معمولی

هتل‌های متوسط و معمولی جزء آن دسته از هتل‌های پرطرفدار هستند که افراد بسیار زیادی تمایل دارند تا در مدت زمانی که در سفر هستند، در آنجا اقامت داشته باشند.

هتل‌های معمولی تفاوت‌های بسیار زیادی با هتل‌های مجلل و 5 ستاره دارند اما همه آنها امکاناتی که یک مسافر برای اقامت خوب نیاز دارد را در اختیار آنها قرار می‌دهند.

به عنوان مثال برخی از هتل‌های معمولی دارای رستوران هستند و می‌توانند در صورت نیاز یک سوئیت در اختیار مسافران قرار دهند. همچنین بسیاری از هتل‌هایی که در درجه متوسط قرار دارند، امکان رزرو غیر حضوری را برای مسافران فراهم کرده‌اند.

لیست هتل‌های هر استان

در اینجا هتل‌های هر استان را معرفی کردیم.